ממליצים

היכרותי עם פרי שלר, החלה ממש במקרה. עמדתי לפתוח מקום חדש לבית הספר למקצועות היופי שבהנהלתי, וחיפשתי באינטרנט כל מה שקשור למיתוג המקום ושלטי הכוונה למקום. במקרה, ראיתי כמה עבודות שפרי עשה בעבר וממש אהבתי. בפגישה הראשונה בינינו, כבר הבנתי שמצאתי את האיש הנכון! מוכשר כמו שד, קשוב לצרכי המקום ולטעם האישי שלי, מתעקש על מה שהוא חושב שנכון (בדיעבד, מההתעקשות שלו הרווחתי בענק!)
אין ספור מחמאות שאני קוצר על נראותו של המקום החדש! אין לי מילים לתאר את ההנאה בעבודה המשותפת עם פרי!

ירין שחף

פרי היקר, תודות רבות וחמות עבור היחס והתוצאות. בחרתי בך להיות האיש שיגבש את השפה הגרפית שלי מאחר והאתר שלך מגוון מאוד ולא מציג קו קונספטואלי סגור מדיי, דבר שהבטיח לי שאינך מונע מהצורך לבטא רק את טעמך האישי אלא בעיקר מהקשבה לליבו ודמיונו של הלקוח. הנושאים שרציתי להציג גרפית מסובכים ודרשו המון קשב וסקרנות. בפגישה אצלך ראיתי על המדפים את עשרות ספרי העשרת ידע, בחלקם מדע פופולארי העוסק ממש בחומרים שהיינו צריכים להציג גרפית, ומייד ידעתי שהאינטואיציה שלך כבר נמצאת במקום הנכון. היחס האישי והחברות הנעימה שמיד התפתחה הורידה את המתחים והתסכולים שקיימים בפרויקטים כאלו. תודה רבה וממליצה עליך בחום.

איריס קים

שכרנו את שירותיו של פרי על מנת לבצע מתיחת פנים לבלוג הישן שלנו ומהרגע שהוא הניח את ידיו על הפרויקט הבנו שיש מי שלוקח אחריות ואפשר לישון בשקט. אני אוהב לעבוד עם ספקים שאכפת להם ופרי התייחס לפרויקט כאילו היה זה האתר האישי שלו מעבר לעבודת העיצוב נהניתי מהראש הקריאטיבי שלו העבודה שלא נח עד שלא נמצא פתרון לכך מבוקשינו וההשקעה הרבה בפרויקט ועל זה חשוב לי להגיד לפרי היקר – תודה

אסף חמץ
מנהל תוכן Nanook

פרי הוא שילוב מזוקק של מקצוענות, דיוק והקפדה על כל פרט, סבלנות אין-קץ, גמישות והבנה, והכי חשוב, הכל ארוז ומוגש לך במועד שסוכם ומכל הלב!

מיקי ארגמן
מנכ״ל תרגום-טק


כשאני מחפש שירות כלשהו, בדרך כלל אני נעזר בהמלצות של חברים ומכרים שלי. הפעם החלטתי לשאול את "הרב גוגל" ומתוך מספר אופציות שהוא העלה בפניי, משהו קסם בי באתר של פרי, THE RIGHT MAN. החלטתי לבדוק את שירותיו ואני מודה שהתמזל מזלי שנפלתי בידיים המקצועיות שלו. פרי מקצועי מאוד, עם סבלנות רבה, והחשוב ביותר באיש מקצוע, קשוב ביותר לצרכים של הלקוח. במקרה הזה, אני. אז מי שמחפש את האיש הנכון – תרתי משמע –  למיתוג וקידום העסק שלו, זה פרי שלר. פרי היקר, תודה רבה על שירותך האדיב והמקצועי!!!

אדר׳ חורחה עברין

סטודיו האיש הנכון וכשמו כן הוא…. האיש הנכון במקום הנכון, פרי שלר. אם אתם רוצים לצאת מהקופסא ולעשות משהו חדשני ומרתק הוא האיש. תודה על עבודה מדהימה

שלום גינצבורג
מנכ״ל רשת go20!


פרי יקר, לאחר בדיקה מעמיקה עם אנשי מיתוג ומעצבים גרפים שונים הגעתי אליך,האיש הנכון בזמן הנכון! בשיחה הראשונה הבנתי שמדובר קודם כל בבן אדם שרוצה לעזור ועושה את עבודתו באהבה גדולה וכמובן במומחה מהמעלה הראשונה. התחלנו ביחד תהליך מיתוג מחודש לחברת יזרעאל זעתר,שכלל עיצוב מדבקות,שפה גרפית חדשה,מיתוג רענן ומושך. אחרי מספר חודשים בשוק עם המיתוג החדש אפשר להגיד שהתהליך נחל הצלחה גדולה והרבה בזכותך! אז רצינו להגיד תודה רבה,שמחנו מאוד לעבוד איתך ובטוח שנמשיך לעבוד בהמשך ביחד על פרויקטים נוספים! אז לכל מי שעצר לרגע, חשב איך יוכל להזניק את העסק שלו כמה צעדים גדולה, אז תדעו שהגעתם לאיש הנכון!

אלון אביתן
מנהל שיווק
יזרעאל זעתר


ברצוני להודות לך על הליווי הקשוב, על כך שהיית סבלני עמי בתהליך פיתוח הלוגו והמוצרים השונים עבור חברתי. תודה על הזמינות ועל היצירתיות ורוב תודות על התוצאה האיכותית המשקפת את מי שאני. יישר כוח!

איתן גל
מנכ״ל איתנים
ייעוץ למשכנתאות


השבוע פנינו לפרי – מסטודיו האיש הנכון, בבקשה שיעזור לנו לעצב מדבקה לבקבוקים ואריזות לצמחי מרפא שאנו מוכרים במרפאה. השירות שקיבלנו היה יוצא מגדר הרגיל. באמת. פרי הוא אדם מקצועי, אדיב, שירותי, נעים, אמין ומהיר (מאוד!!!) הבטיח שתוך 4 ימי עסקים ישלח את העבודה גמורה ובפועל שלח תוך יומיים. הכל לווה בהנחייה מקצועית ובנועם. בקיצור. אם אתם זקוקים לענייני עיצוב ומיתוג הוא בהחלט האיש שלכם. פרי, תודה רבה איש יקר.

מיכל אמיתי
רפואה משלימה


אני מבקשת להודות לך על העבודה המקצועית האדיבה מלאת הכישרון ועם כל הנשמה. הזמינות שלך גם בשעות לא קונבנציונאליות והאדיבות בקשר לכל פניה שלנו היו מרגשות ממש. אשמח אם תשתמש בדברים אלו מול לקוחות עתידיים עדות ברורה לאדם הנדיר העומד לפניהם. הם ירוויחו. עבודתך הציבה את התשתית העיצובית לכנס חינוך מודע מגדר שווה יותר. בשמי ובשם כל שותפי לכנס אני מודה לך מאוד.

טל ברייר בן-מוחה
מנהיגותה